top of page
AdobeStock_50153358.jpeg

Epoxidový nátěr.

Epoxidový nátěr je cenově vhodným řešením do garáží, technických místností a ostatních prostor s lehkým až středním zatížením.
 

Dále je možné využít epoxidový nátěr na již zhotovené podlahy, kde bude sloužit jako značení manipulačního prostoru či chodníku. Epoxidový nátěr může být zhotoven v jakékoliv RAL barvě

Tloušťka vrstvy je do 1 mm proto zachovává strukturu podkladu. 

V kombinaci s křemičitým pískem je možné zhotovit i protiskluzovou epoxidovou vrstvu.

01

Pevná

Epoxidový nátěr je velice pevný a odolný. Proto vydrží spolehlivě jak v technické místnosti, garáži, výrobní hale ale i na chodbě bytového domu. Epoxidová podlaha má pevnost v tlaku 55MPa, což je víc, než většina betonových podlah.

02

Snadná údržba

Jednolitost epoxidové podlahy zaručí, že povrch je čistý a snadno se udržuje. Nestane se tedy, že do epoxidové podlahy zateče voda a podlaha popraská. Podlaha může být jak hladká, pro snadné vytírání mopem, tak protiskluzová.

03

Cenově dostupný

Epoxidový nátěr je velice cenově dostupný a je tak vstupní branou do ochrany betonové podlahy v garážích, technických místnostech a všude tam, kde chcete přiznat podkladový materiál. Může tak dekorativně zvýraznit například póry v betonu.

bottom of page