top of page
podlaha do garaze.jpg

Epoxidová
podlaha.

Epoxidová podlaha je vhodná do garáží, technických místností, ale i do veřejných a obývacích prostor. Epoxidová stěrka je velmi tvrdá, nepruží a po vyhotovení se leskne. Finální vzhled je však možné měnit i použitím laku.

Tloušťka epoxidové stěrky je 1-5 mm v závislosti na nárocích kladených na podlahu. Čím větší vrstva, tím odolnější.

Epoxidová litá podlaha může být zhotovena v jakékoliv barvě RAL vzorníku a je možné provádět i různé dekory, které prostor ještě více ozvláštní.

01

Pevná

Epoxidová podlaha je velice pevná a odolná. Proto vydrží spolehlivě jak v technické místnosti, garáži, výrobní hale ale i na chodbě bytového domu. Epoxidová stěrka má pevnost v tlaku 55MPa, což je víc, než většina betonových podlah.

02

Snadná údržba

Jednolitost epoxidové podlahy zaručí, že povrch je čistý a snadno se udržuje. Nestane se tedy, že do podlahově stěrky zateče voda a podlaha popraská. Podlaha může být jak hladká, pro snadné vytírání mopem, tak protiskluzová.

03

Dekorativní

Epoxidová stěrka je nejen funkční, ale i dekorativní. Je možné vyhotovit jakkoliv barevnou poldahu dle RAL specifikace. Pro kreativce je pak možné navrhnout si vlastní vzor epoxidové podlahy, jako je například imitace mramoru a betonu.

bottom of page