top of page

Kam je polyuretanová podlaha vhodná?

Vytvořit prostředí, které je nejen jedinečné a kreativní, ale také odolává náporu denního provozu, může být klíčovým požadavkem při navrhování designových prostor jako jsou obývací míst


Polyuretanová podlaha v jídelně

nosti, kavárny, nemocnice či muzea. V tomto ohledu hraje důležitou roli volba vhodné podlahy. Jedním z inovativních řešení, které spojuje estetiku a funkčnost, je právě polyuretanová podlaha.


Co je polyuretanová podlaha?

Polyuretanová stěrka je moderní povrchová úprava, která využívá polyuretanovou pryskyřici k vytvoření trvanlivé a esteticky přitažlivé podlahové úpravy. Existují různé typy polyuretanových podlah, včetně polyuretanových stěrek a litých podlah, které lze aplikovat s různými technikami a vytvořit tak neotřelý design a nebo naopak prvek, který svou jednoduchostí spojí a zútulní celý prostor.


Výhody polyuretanové podlahy v designových prostorech:

  1. Jedinečný design: Polyuretanová podlaha poskytuje širokou škálu možností designu, včetně barevných variant a textur, což umožňuje tvorbu unikátních a esteticky atraktivních prostor.

  2. Pevnost: Díky své robustnosti a odolnosti je polyuretanová podlaha schopna odolávat vysokému provozu a zůstává trvanlivá i v prostředích s vysokou frekvencí návštěvníků.

  3. Pružnost: Polyuretanové podlahy jsou pružné a odolné vůči pohybům a změnám teploty, což je činí ideální volbou pro prostředí, kde je potřeba flexibilita a odolnost. Proto je pohodlná na chůzi či sezení na holé zemi

  4. Snadná údržba: Polyuretanová podlaha je jednolitá a tedy snadno čistitelná a odolná vůči skvrnám a chemikáliím, což usnadňuje údržbu a zachování čistoty prostoru.

  5. Estetika a originalita: Díky své široké škále designových možností umožňuje polyuretanová podlaha vytvářet prostředí, které odráží osobnost a styl daného místa.


Polyuretanová podlaha je tedy skvělou volbou pro designové prostory jako jsou kavárny, muzea nebo galerie, kde je kladen důraz jak na estetiku, tak na funkčnost a odolnost. S kombinací skvělého designu, pevnosti a pružnosti poskytuje tato podlaha ideální řešení pro ty, kteří hledají moderní a trvanlivou podlahovou úpravu pro svůj designový prostor.

24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page