top of page
7_edited.jpg

Polyuretanová podlaha.

Polyuretanová podlaha je ideálním řešením  pro nemocnice, ordinace, vstupní haly, garáže, parkovací domy ale i pro dekorativní interiéry, kanceláře a recepce.

Polyuretanová stěrka je pružná a tak snadno překlenuje trhliny v podkladové vrstvě a zároveň je díky měkkosti pohodlnější na došlap.

Polyuretanová stěrka se provádí v tloušťkách od 1 mm do 5 mm v závislosti na jejím použití.

Realizace je možné v jakékoliv barvě ze škály RAL

01

Pružná

Polyuretanová stěrka je elastická, dobře vede teplo a je tak velmi příjemná na dotyk. Polyuretanová podlaha je ideální do rodinných domů, bytových domů, showroomů, vstupních hal, nemocnic, kanceláří. Prostě všude tam, kde se chcete cítit příjemně.

02

Elegantní

Jednolitost polyuretanové podlahy zaručí, že povrch je elegantní, sjednotí celý prostor a působí uklidňujícím dojmem na každého, kdo se po ní projde. PUR podlaha je díky pružnosti tichá a kročejový hluk je minimální. 

03

Odolná

Polyuretanová stěrka je trvale pružná, a proto dobře překlenuje i praskliny v podkladu. Tvrdost polyuretanové podlahy je dle shore D 42. Navíc díky jednolitosti podlahy nehrozí, že se na podlaze usadí špína a polyuretanová podlaha bude vždy čistá.

bottom of page