top of page
IMG_3254_edited.jpg

Epoxidová stěrka.

Tenkovrstvá epoxidová stěrka patří tam, kde již epoxidový nátěr nestačí. Je pevnější, odolnější a méně přenáší strukturu podkladové vrstvy. Vhodná je tedy do výroby, skladů a manipulačních prostor, kde je střední až těžké zatížení.

Tloušťka epoxidové stěrky se pohybuje od 1 do 2 mm.

Pro protiskluznost a vyšší pevnost je možné kombinovat s křemičitým pískem a vytvořit tak protiskluzovou epoxidovou podlahu.

01

Pevná

Epoxidová podlaha je velice pevná a odolná. Proto vydrží spolehlivě jak v technické místnosti, garáži, výrobní hale ale i na chodbě bytového domu. Epoxidová stěrka má pevnost v tlaku 55MPa, což je víc, než většina betonových podlah.

02

Snadná údržba

Jednolitost epoxidové podlahy zaručí, že povrch je čistý a snadno se udržuje. Nestane se tedy, že do podlahově stěrky zateče voda a podlaha popraská. Podlaha může být jak hladká, pro snadný úklid mopem, tak protiskluzová pro Vaše bezpečí.

03

Nesmekavá

Epoxidová stěrka je nejen dekorativní, ale i funkční. Epoxidovou podlahu je tak možné opatřit protiskluznou úpravou povrchu, a tak se nesmeknete za žádných okolností. Na epoxidovou stěrku také není problém umístit jakékoliv vodorovné dopravní značení, značení parkovacích domů nebo bezpečnostní značení, jako je například značení únikových východů.

bottom of page